Architektura

Naším cílem je stavět budovy, které postupem času zůstanou přirozeným způsobem spojené s formou a historií místa kde se nacházejí a vykazují tak stabilitu z pohledu urbanistické struktury dané lokality. Prostřednictvím architektury se snažíme vytvářet objekty, které mají přilnavost k místu a jsou spojeny se současným způsobem života. Věříme v hodnotu dobré architektury, jedinečné a personalizované, s lepšími znalostmi, respektem k dialogu mezi územím, jeho kvalitami a lidským potenciálem. Jsme odhodláni vytvářet prostory, ve kterých se proplétají emoce a život s hmotným světem.

 

Více

Výstavba

Vaši představu a vizi proměníme nejdříve ve studii, která se připraví na míru finančním možnostem a také dispozicím pozemku. Následně budeme řešit interiér, který má být vyřešen prakticky, nadčasově, ale hlavně na míru. Návrh připravíme tak, aby byl v harmonii s Vašim exteriérem.

 

Více

Rekonstrukce

Každou činnost, kterou děláme, bereme jako celek. S investorem probereme každý detail, aby na konci rekonstrukce byla maximální spokojenost. Návaznost jednotlivých profesí je jednou z nejdůležitějších částí rekonstrukce a proto nejideálnějším řešením je činnosti prováděla jedna firma, kterou Vám zajistíme.

 

Více

Plánování a projektování je nesmírně intelektuální práce, která nespočívá pouze v prostém poskytování služby, je to kreativní proces, který chceme s Vámi zažít

 

DŮVĚRA – PROFESIONALITA – SOUHRA

Kontaktujte nás